Kapitola 81-90

Saeros znovu projevil svůj zájem o Riel a tentokrát je víc než přesvědčivý. Dá mu svoje slovo a nebo ho opět odmítne?

Komentáře a připomínky

Datum 13.01.2012
Vložil Sall
Titulek Saeros

sbírá body... jeho náruživé já má šmrnc :D škoda jen, že to není jeho pravé já, protože bych mu přála, aby byl šťastnej :))

Datum 13.11.2011
Vložil Lady Leather Pleasure
Titulek ??

Nádhera..čím dál víc je to lepší a lepší :-)

Datum 14.11.2011
Vložil Nienna
Titulek Re: ??

To jsem ráda. A počkej, jak se to teprve zamotá ;-)

Datum 14.11.2011
Vložil Lady Leather Pleasure
Titulek Re: Re: ??

To se těším :-) Jak malá holka pořád chodím na tuhle stránku a říkám si ,,Jestli už dala new díly??´´ A když vidím že jo tak skáču dva metry do vzduchu.. Opravdu.. Tenhle román mě uchvátil už ze začátku už proto ,že Riel má hodně problémů a nevěří nikomu...A nejvíc mě chytlo to ,jak se s princem poprvé potkala..wauw..prostě tenhle román žeru a tím ,že nezůstal se Searosem (bo jak se to píše xD) a že chce prince ,tak mě to velice nadchlo...a jak se říká..Zakázané ovoce je nejlahodnější.. :-D
A chci se zeptat (pokud jsem se už ptala ,tak už dostávám Alzhaimra xD) ,jak jsi k tomu románu přišla?? :-O...

Datum 14.11.2011
Vložil Nienna
Titulek Re: Re: Re: ??

Saerose je mi celkem líto... takový hodný ellon. No nic, jsem holt potvora ;-)
Jak jsem k němu přišla? Tak jako první byl ten nápad prince a elleth, kterou za něco trestá... Mívaly jsme s kamarádkou občas takové "babské" dýchanky se svíčkama a tam jsme si vždy vytvářely nějaký společný krátký příběh. Už ani nevím, jak jsme tehdy ty postavy pojmenovaly, ani jestli jsem tehdy ztvárnila tu elleth nebo toho ellona, ale ten motiv mě natolik zaujal, že jsem si řekla, že by to zasloužilo detailnější zpracování ;-) Mám očividně sadistické sklony vůči svým hrdinům a hrdinkám, kamarádku ten příběh s trestem tenkrát moc nenadchnul ;-) No a ten zbytek přišel potom už nějak sám.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode