Kapitola I-X

Když Legolas přislíbí oženit se s lidskou dívkou, aby jí zachránil život, jeho královský otec tím není zrovna potěšen. A ona ostatně také ne. Je zvyklá žít si po svém a nyní by měla poslouchat někoho cizího a podřizovat se nějaké hloupé etiketě? To tedy ne! Král však nemíní její vzdorovité chování tolerovat, což nevyhnutelně vede k nejednomu ostrému střetu. Kdyby jí princ byl aspoň naprosto lhostejný, vše by bylo mnohem jednodušší, proti osudové přitažlivosti je totiž dost obtížné bojovat...

Komentáře a připomínky

Datum 24.04.2015
Vložil Danella
Titulek Náááááádhera :D

Áááá nádhera. Prostě nemám slov. Sakra nemuset do práce tak to přečtu na jeden zátah. Ale na druhou stranu se mám večer alespoň na co těšit :D Jen tak dál Nienn :D Krásný únik od tvrdé reality :D Moc ti za to děkuji :D

Datum 23.01.2012
Vložil Nyxorine
Titulek :)

No toto je skrátka proste pre labužníkov (ako som ja :))! Milujem túto poviedku (ťažko povedať, ktorý z tvojich románov ľúbim viacej - povedala by som, že je to stejne... nie, ja neviem! :D)
Hehe, úplne vrním blahom, keď viem, že ma čaká toľko kapitol a nemusím stále mačkať F5 v nadeji, že pribudne nová! Keď už som u toho, pribudne niekedy nová? :D

Datum 23.01.2012
Vložil Nienna
Titulek Re: :)

:-D Nová bude nejpozději o víkendu... oprašování starých dílů zabere celkem dost času... Zbrusu nová bude asi za hooodně dlouho... Upozorním na to pak v Novinkách.
Ach jo, kdyby člověk nemusel chodit do práce a mohl celé dny jenom psát, to by bylo nááádherné!

Datum 17.01.2012
Vložil Rezkaaa
Titulek Překvapení...

Dočetla jsem Srdce bojovnice (Chci další díly!! :)) a začala jsem číst Melien Edhel. A nemohu vyjádřit své překvapení nad asi třetím odstavcem, když byl zmíněn král Thranduil :D Byla jsem neuvěřitelně překvapená a asi dvě minuty jsem zírala na to jedno slovo! A tím jsi mě navnadila ještě víc! :) :)

Datum 17.01.2012
Vložil Nienna
Titulek Re: Překvapení...

Ono tam bude více shodných postav... ale pozor, tyhle dvě díla nemají vůbec žádnou návaznost. Thranduil v Melien Edhel má úplně jinou minulost než ten v Srdci bojovnice.

Datum 22.01.2012
Vložil Rezkaaa
Titulek Re: Re: Překvapení...

Aha! Děkuji :) Já sem pořád čekala kde se objeví Riel a už vím, proč se neobjevila :)

Datum 22.01.2012
Vložil Nienna
Titulek Re: Re: Re: Překvapení...

:-D Čekala jsi, že se objeví a vynadá Thranduilovi, proč se chová jako arogantní pitomec?

Datum 29.01.2012
Vložil Rezkaaa
Titulek Re: Re: Re: Re: Překvapení...

Hej... :D Aji jo! :D Čekala jsem, že přijde, promluví s Legolasem, zamiluje si Lidiannu a bude to nádherný Happy end! :D Ale takhle je to lepší a zajímavější..! A napínavější :)

Datum 31.01.2012
Vložil Nienna
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Překvapení...

A co chudák Nimloth? To bys ji nechala na ocet? ;-)

Datum 17.12.2011
Vložil odettka
Titulek Lidianna

Jak já se těším, až projde dílko úpravou - a dočkáme se nových kapitol... ;)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode