Kniha návštěv

Datum 30.10.2018
Vložil AL
Titulek ...

Nemůžu si odpustit nenapsat jednu svou malou spekulaci a to, že pokaždé, když je zmíněna Niënor, vzpomenu si na Indis.
Takže jsem zvědavá na další díly Srdce :)

Datum 30.10.2018
Vložil Nienna
Titulek Re: ...

Hmmm... no, ještě to chvilku budeš muset vydržet ;-) Ale rozhodně se o ní brzy dozvíme víc... ;-)

Datum 22.10.2018
Vložil Jája
Titulek Děkuji

Jéé, to je super, jak rychle nám tu naskakují kapitolky :D. Díky moc! Snad se tempo udrží co nejdéle. Plánuješ pokračovat i v ostatních povídkách? Forsaken byla má nejmilejší a máš můj věčný dík za její dokončení, ale oblíbila jsem si i Dotkni se hvězd, tak by mě za jímalo, jestli se hodláš soustředit jen na jednu povídku, nebo přibereš i ostatní :). Hezký podzimní čas. Jája

Datum 22.10.2018
Vložil Nienna
Titulek Re: Děkuji

No, poslední dobou to zrovna moc nenaskakuje, ale to jen proto, že jsem v části, kterou nemám dosud napsanou, na to pak bude navazovat to, co už hotové mám, takže to pak půjde rychleji (aspoň doufám ;-) ). Bohužel stále chořím, tak mi to večer už moc nemyslí, ale vypadá to, že už se z toho snad brzy vyhrabu. S ostatními povídkami taky plánuju pohnout, jenom mi to chvilku potrvá, protože se budu muset nejdřív zorientovat, kde jsem to vlastně skončila ;-) Tak radši neslibuji kdy, jsem ráda, že jsem se aspoň dostala k Srdci bojovnice, říkala jsem si, že ta má asi nejvíce čtenářů, tak že na ni se soustředím jako první. Až ztratím inspiraci a náladu tam, přesunu se jinam ;-) Jinak já si občas kus 4saken taky ráda přečtu, Riel mi chybí...

Datum 30.09.2018
Vložil AL
Titulek Pozdrav

Ahoj Nienno, jsem ráda, že jsi konečně zpátky :) Nejen kvůli příběhům, ale i pro signál, že jsi v pořádku a máš teď doma evidentně veselo. Gratuluju a díky za pokračování.
Hezký večer
AL

Datum 02.10.2018
Vložil Nienna
Titulek Re: Pozdrav

Ahoj, veselo tu rozhodně je, taky dost hlučno ;-) O důvod víc ke psaní, kde se můžu aspoň trochu odreagovat. To bude zase někdo trpět, muhehehe ;-)

Datum 16.09.2018
Vložil Jája
Titulek Vítej zpět :)

Zdravím a moc děkuji za nové super kapitolky. Bude dávat Riel jeho veličenstvu základní lekce lukostřelby? Doufám, že tohle tempo vydávání kapitolek nějakou chvilku vydrží :D, takže přeji hodně múzy a volného času.

Datum 17.09.2018
Vložil Nienna
Titulek Re: Vítej zpět :)

Děkuji, Jájo, já v to taky doufám ;-) Rozhodně se vynasnažím. Jak už jsem psala, tak hotového toho mám celkem dost, jen to musím přepsat do počítače a udělat finální úpravy. Za chvíli přibudou další zajímavé postavy, takže nuda v Lindonu zcela jistě nebude ;-)

Datum 04.09.2018
Vložil Nienna
Titulek Díky moc...

za podporu a přání a omlouvám se za tu ukrutně dlouhou pauzu. Bohužel to nešlo jinak (viz zpráva na titulní stránce), ale snad už to teď bude o něco lepší. Materiál rozhodně mám, spoustu nápadů taky (přímo ďábelských, muhehehehe ;-D ), tak se vynasnažím sem opět pravidelně něco dávat. Neslibuji, že to bude každý den, ale určitě to bude :-) Ještě jednou děkuji za vaši přízeň a trpělivost.

Datum 31.03.2018
Vložil Káťa
Titulek Melien Edhel

Ahoj všem,právě jsem dočetla všechny díli ME a ke své hrůze zjistila že další kapitoly nejsou......je mi to strašně moc líto a doufám že Nienna bude brzy pokračovat neboť má mou nehynoucí podporu-ME je naprosto úžasná.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode